Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ 13s 20a lithium battery management system ] αγώνας 162 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη μπαταρία νάτρίου Li-Ion Lifepo4 NMC BMS με ισορροπία 6S-16S 20A-60A
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Εταιρεία KLS Wholesale 3S 4S 5S Lifepo4 10A 15A 20A BMS Πίνακα προστασίας μπαταρίας BMS
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
6S - 20S 20A - 90A Hardware BMS, BMS Για ηλεκτρικά οχήματα LiFePO4 NMC μπαταρία
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
KLS Balance BMS: Η ιδανική σας επιλογή για 10A, 15A, 20A, 25A & 30A - Ιδανική για Lifepo4 8S, 9S, 10S, 11S (28V, 36V, 37V) - Li-ion, Sodium-ion & NMC μπαταρία Hardware BMS
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Σύστημα μπαταρίας KLS: 16S 48V 135A BMS, 4S 12V 100A - 135A LiFePO4 προς πώληση
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
ΚΛS BMS για εκκίνηση αυτοκινήτου: 1A - 100A, 4S - 8S, 12V - 24V - LiFePO4, Li-Ion, LTO μπαταρία
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Εταιρεία KLS Wholesale BMS: 3S - 5S LiFePO4, 10A με NTC - Πίνακα προστασίας μπαταριών
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
48V 13S Li-ion BMS για ηλεκτρονικά ποδήλατα μπαταρία 20A 3.7V
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
| Πάχος σκάφους: | 1,6 mm |
KLS 7S 24V 20A Li-Ion BMS με ισορροπία για μπαταρίες NMC
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-256 7S 20Α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Η μπαταρία ιόντων λιθίου 13S BMS, 48V Li-Ion Smart BMS με προστασία κυκλώματος 15A
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-260 13S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |


