Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ bms for two wheeler battery ] αγώνας 79 προϊόντα.
12S 50.4V 15A Lithium Ion Battery Pack BMS με αισθητήρα ισορροπίας και θερμοκρασίας
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-135 12S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Μικροηλεκτρονική Αρχική ισχύς BMS Λιθιοϊονική μπαταρία BMS για ηλεκτρονικό ποδήλατο
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
4s - 8s 13s 16s 17s 19s 20s Συστήματα διαχείρισης μπαταριών λιθίου για αυτοκίνητα χαμηλής ταχύτητας
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-215 4-24S 60A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
6S 16A Πίνακες συστήματος διαχείρισης μπαταριών λιθίου για ηλεκτρικά εργαλεία Ηλεκτρικά σκούπιστρα
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-192 6S 16A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
6s 7s 9s 10s 20a 30a 60a Lifepo4 Li-Ion Bms για ηλεκτρονικές αναπηρικές καρέκλες και ηλεκτρικά αυτοκίνητα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Lifepo4 Li-Ion Bms 6s 8s 13s 16s 20a 30a 40a 60a Για ηλεκτρική μοτοσυκλέτα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
54v 70a Συσκευή μπαταριών ιόντων λιθίου BMS Σύστημα διαχείρισης μπαταριών 10S 13S 14S 16S 17S
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Προσαρμοσμένη μπαταρία ιόντων λιθίου 10S 13S 14S 16S 17S 54v 60a 70a με λειτουργία ισορροπίας
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Τριτοταγής Μπαταρία Λιθίου BMS με Ίδιο Λιμάνι 40A/80A και Επικοινωνία 485 Bluetooth για Ηλεκτρικά Οχήματα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: | 485 & Bluetooth |
| Τοποθεσία: | Guangdong, Κίνα |


