Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ e wheelchair li ion bms ] αγώνας 71 προϊόντα.
4S 12V Smart BMS 12A Μονάδα φόρτισης μπαταρίας BMS για αποθήκευση ενέργειας Προστασία λιθίου
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-166 4S 12A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
4S BMS Lifepo4 15A Active Balancer BMS Board για ηλεκτρικά εργαλεία και ηλιακή μπαταρία
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-160 4S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένη 4S 20A 16V Lifepo4 μπαταρία Bms Πίνακα για αποθήκευση ενέργειας Λιθιογενής μπαταρία Pack
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-170 4S 20A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
17S 30A/40A/50A BMS Board με GPS Cutting Edge Battery Management System για μπαταρίες ηλεκτρονικών σκούτερ
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-119 17S 40A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένο εργαλείο ηλεκτρικής ενέργειας BMS Πίνακα προστασίας μπαταρίας ιόντων λιθίου 80mmx35mm
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-001 4S 10A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένη μπαταρία λιθίου BMS Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας για ηλεκτρικά εργαλεία
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-195 4S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένη προστασία κυκλωμάτων BMS 4S 15A Round Lithium Battery Pack BMS
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-196 4S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
3s 4s 10a 15a 20a 30a BMS για την προστασία ηλεκτρικών εργαλείων και κυκλωμάτων ηλιακών μπαταριών
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-217 3S/4S 10A/15A/20A /30AMAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
4S 5A/10A Πίνακες συστήματος διαχείρισης μπαταριών BMS για ηλεκτρικά εργαλεία και ηλιακές μπαταρίες
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-251 4S 10A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Δελτίο διαχείρισης μπαταριών BMS για ηλεκτρικά εργαλεία και ηλιακές μπαταρίες
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-266 4S 10A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |


