Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ 3s lithium battery protection board ] αγώνας 465 προϊόντα.
KLS Li-ion Lifepo4 BMS: 4S 12V, 8S 24V, 12S 36V, 13S 48V για ηλεκτρικό όχημα 2W & 6S - 16S 15A - 80A E Bike BMS
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
KLS Smart Bms Lifepo4 8s 24v Bt/uart/rs485/can 80a 100a 120a 150a 200a 250a 300a Bms 24v
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
KLS Bms Li-ion 14s 48v 100a Κοινή θύρα με ισορροπία για ηλεκτρικά οχήματα τριών τροχών
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
Όλο σε ένα έξυπνο BMS για μπαταρίες LiFePO4 UART BT RS485 CAN συμβατό 8S 24V 100A-300A
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
|---|---|
| Μοντέλο: | 1.6mm |
| Τελεία επιφάνειας: | HASL Χωρίς μόλυβδο |
KLS 6s 8s 13s 16s 20a 30a 40a 60a lifepo4 bms 20v 48v 60v βm ιόντων λιθίου για ηλεκτρικά ποδήλατα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
KLS 100A 16S 48V BMS με Ηλεκτρικό Skateboard και Hoverboard lifepo4 BMS για ηλεκτρονικό ποδήλατο
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
KLS ισορροπία νάτριο BMS 6s 7s 9s 16s 20a 30a 60a Lifepo4 Li-Ion Bms για ηλεκτρικές μοτοσυκλέτες
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
KLS BMS: 4S - 6S, 30A - 80A Common Port Balance BMS & 48V 100A LTO BMS για φορητή αποθήκευση ενέργειας
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Σύστημα μπαταρίας KLS: 16S 48V 135A BMS, 4S 12V 100A - 135A LiFePO4 προς πώληση
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
KLS Scooters Ebike BMS 10S-20S 40A-300A Li-ion Lifepo4
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
| Πάχος σκάφους: | 1,6 mm |


