Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ 3s lithium battery protection board ] αγώνας 465 προϊόντα.
7s-16s BMS αποθήκευσης ενέργειας με 1200A κορυφαίο ρεύμα για ηλεκτρικό κινητήρα RV / φορτηγό
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
9S 10S 11S 28V 36V 37V E-Two Wheeler BMS Ευφυής λύση για Lifepo4 μπαταρία ιόντων λιθίου
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Lifepo4 Ηλεκτρονική αναπηρική καρέκλα BMS Συστήματα διαχείρισης μπαταρίας 30A 16S Εργαλεία Bms 6S-16S 68V
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Lifepo4 μπαταρίες 16s 30a 64v Bms 7s για ηλεκτρικά ποδήλατα & ηλεκτρικά σκούτερ
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
ΚΛS BMS για εκκίνηση αυτοκινήτου: 1A - 100A, 4S - 8S, 12V - 24V - LiFePO4, Li-Ion, LTO μπαταρία
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
LiFePO4 48V 16S-24S Αεροπλάνο υψηλού ρεύματος BMS 600A-1200A με λειτουργία LCD & θέρμανσης
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
1200A Σημαντικό ρεύμα 7s-16s Αποθήκευση ενέργειας BMS για ηλεκτρικό σκούτερ και τουριστικό αυτοκίνητο
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
8S-16S 100A-200A Έξυπνο BMS Lifepo4 με RS485 CAN BT
| Τύπος μπαταρίας: | Λιθιοειδές/Lifepo4 |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων: | 8s-16s |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 100A-200A |
KLS Balance BMS για ηλεκτρικό σκούτερ EV: 4S 12V LiFePO4 BMS με πολλαπλές επιλογές ρεύματος (10A - 80A)
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
OEM 21s 22s 23s 24s Lifepo4 BMS για αυτοκίνητα, μοτοσυκλέτες και αυτοκίνητα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |


