Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ balance bms for two wheeler ] αγώνας 78 προϊόντα.
KLS 3S 10A MAX 0 - 12V μπαταρία ιόντων λιθίου BMS για μπαταρία ηλεκτρικών εργαλείων
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-184 3S 10A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
3S 10A 20A MAX 12V 16V Lifepo4 NMC μπαταρία ιόντων νατρίου BMS για ηλεκτρικό εργαλείο
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-184 3S 10A/15A/20A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
3s 4s 10a 15a 20a 30a BMS για την προστασία ηλεκτρικών εργαλείων και κυκλωμάτων ηλιακών μπαταριών
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-217 3S/4S 10A/15A/20A /30AMAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
4s-28s 100a Μαξ Smart BMS Board Αποθήκευση ενέργειας Διαμονή ζωής
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-024 3S/4S 10A/15A/20A /30AMAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
6s - 24s Εργαλεία BMS Προστασία κυκλώματος μπαταρίας BMS Πίνακα για ηλεκτρικά ποδήλατα
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-182 6-24S 200A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
4S 5A/10A Λιθιοϊόν Nmc Lifepo4 μπαταρία BMS Πίνακα για την ενέργεια και τα ηλεκτρικά εργαλεία
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-044 4S 5Α /10Α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένο 4S Αποθήκευση Ενέργειας BMS, EV ποδήλατα Ξεκίνηση ισχύς μπαταρία λιθίου BMS
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-137 4S 80A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
5S 5A Εργαλεία BMS Λιθιογενής μπαταρία BMS Πίνακα για εργαλεία ηλεκτρικής ενέργειας και προστασία ηλιακής μπαταρίας
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-042 5S 5A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
4S 12V Smart BMS 12A Μονάδα φόρτισης μπαταρίας BMS για αποθήκευση ενέργειας Προστασία λιθίου
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-166 4S 12A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένη 4S 20A 16V Lifepo4 μπαταρία Bms Πίνακα για αποθήκευση ενέργειας Λιθιογενής μπαταρία Pack
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-170 4S 20A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |


