Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ balance bms for two wheeler ] αγώνας 78 προϊόντα.
3S 4S 5S Hardware BMS Li-Ion Lithium Battery Pack Μοντέλο Δισκογραφικού Δίσκου BMS για ηλεκτρικά εργαλεία
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-178 3S/4S/5S 20A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
17S 30A/40A/50A BMS Board με GPS Cutting Edge Battery Management System για μπαταρίες ηλεκτρονικών σκούτερ
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-119 17S 40A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένη μπαταρία λιθίου BMS Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας για ηλεκτρικά εργαλεία
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-195 4S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένη προστασία κυκλωμάτων BMS 4S 15A Round Lithium Battery Pack BMS
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-196 4S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Έξυπνη προσαρμοσμένη πλακέτα προστασίας κυκλώματος μπαταρίας ιόντων λιθίου BMS
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-120 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Η μπαταρία ιόντων λιθίου 13S BMS, 48V Li-Ion Smart BMS με προστασία κυκλώματος 15A
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-260 13S 15A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
6s 7s 9s 10s 20a 30a 60a Lifepo4 Li-Ion Bms για ηλεκτρονικές αναπηρικές καρέκλες και ηλεκτρικά αυτοκίνητα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
1.6mm παχύ 3S 5A-15A ηλεκτρικό εργαλείο BMS, σύστημα διαχείρισης μπαταρίας για Lifepo4 μπαταρία
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-Β041 3S 5-15A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
1.2mm παχύ 3S 4S 3-10A BMS Δισκογραφείο Συστήματος Διαχείρισης μπαταρίας για Lifepo4
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | PCB |
| Ονομασία του προϊόντος:: | 3S/4S 5-15A μπαταρία λιθίου BMS |
Προσαρμοσμένο ηλεκτρικό εργαλείο BMS 3S 4A/5A 12V σύστημα διαχείρισης μπαταρίας λιθίου
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-Β096 3S 4Α /5Α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |


