Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ hardware bms ] αγώνας 448 προϊόντα.
6S - 20S 20A - 90A Hardware BMS, BMS Για ηλεκτρικά οχήματα LiFePO4 NMC μπαταρία
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Προσαρμοσμένο υλικό BMS Lifepo4 RV μπαταρία BMS σύστημα διαχείρισης μπαταρίας
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
OEM 3S 3-15A Hardware BMS Συστήματα διαχείρισης μπαταριών
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΛΣ-Β055 3S 3-15A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
3S 4S 5S Hardware BMS Li-Ion Lithium Battery Pack Μοντέλο Δισκογραφικού Δίσκου BMS για ηλεκτρικά εργαλεία
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-178 3S/4S/5S 20A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
6s - 24s Εργαλεία BMS Προστασία κυκλώματος μπαταρίας BMS Πίνακα για ηλεκτρικά ποδήλατα
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-182 6-24S 200A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
Προσαρμοσμένο υλικό BMS με λειτουργία ισορροπίας για ηλεκτρονικά τριποδήλατα / αυτοκίνητα χαμηλής ταχύτητας
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-201 6-24S 70A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
5S 5A Εργαλεία BMS Λιθιογενής μπαταρία BMS Πίνακα για εργαλεία ηλεκτρικής ενέργειας και προστασία ηλιακής μπαταρίας
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-042 5S 5A MAX |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
6S 7S 8S 9S 10S 42V 30A Hardware BMS με ισορροπία για Lifepo4 / μπαταρίες ιόντων νατρίου
| Αριθμό μοντέλου: | KLS-103 6-10S 30A |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4/Πακέτο ιόντων νατρίου |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
15A 20A 25A Εργαλεία Bms 12S 13S 14S Lifepo4 Νάτριο Ion NMC Συστήματα Διαχείρισης μπαταριών
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
KLS PCB/PCBA hardware bms 6S-16S 17S 20-24S 10A 20A 40A 50A 60A 80A 90A Li-ion/lifepo4 lifepo4 bms 16S 50A bms σύστημα
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |


