Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ hardware bms ] αγώνας 448 προϊόντα.
KLS Lithium BMS: 6S - 24S, 20A - 100A για 12V - 72V - Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας LiFePO4
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
24V-88V 48V Lifepo4 15S 16S 80A 60A 50A Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας BMS για ηλεκτρικά σκούτερ
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Ενότητα διαχείρισης μπαταρίας 8s 24v 100A 150A 12S 13S 14S 15S 16S 24S για μπαταρία Lifepo4
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Προσαρμοσμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας LFP NMC μπαταρία νατρίου 11S 12S 15S 16S
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
3S 15A Σύστημα διαχείρισης μπαταριών LFP, BMS για μπαταρίες ιόντων λιθίου
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
KLS BMS για ηλιακό φως δρόμου: 3S 12V, 80A - Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας LiFePO4 από το εργοστάσιο
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Προσαρμοσμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας σχεδιασμού BMS για κυψέλη λιθίου-ιόντων / λιθίου-πολυμερούς / λιθίου-σιδηροφωσφορικού
| Συμβατότητα κυττάρων: | Λιθιοϊόν, πολυμερές λιθίου, φωσφορικό λιθίου σιδήρου, |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C To 85°C |
| Λειτουργία του προϊόντος: | Παρακολούθηση, Εξισορρόπηση και Προστασία της Μπαταρίας |
Σύστημα διαχείρισης μπαταριών Lifepo4 & Li-Ion 16S 17S 20S 24S 48V 60V 72V 84V 108V
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |


