Όλα τα Προϊόντα
-
Μίκο ΛιΕυτυχώς, ενόψει των ανωμαλιών με τους πρώην προμηθευτές μας, ανακαλύψαμε αυτό το εργοστάσιο που ασχολείται με την έρευνα, την ανάπτυξη και την παραγωγή συστημάτων διαχείρισης μπαταριών λιθίου.Ακόμα και κάτω από την πίεση ενός πολύ περιορισμένου χρονοδιαγράμματος παράδοσης, όχι μόνο εγγυήθηκαν την ποιότητα του προϊόντος, αλλά και προσέφεραν μια τιμή που έπεφτε καλά μέσα σε ένα εύλογο
λέξεις-κλειδιά [ hardware bms ] αγώνας 448 προϊόντα.
KLS Lifepo4 10s 20a Common Port E-Bike BMS Συστήματα διαχείρισης μπαταρίας Προσαρμόσιμα
| Εφαρμογή: | Η μπαταρία NMC/Lifepo4 |
|---|---|
| Προστασία κατά της υπερβολικής εκφόρτωσης: | - Ναι, ναι. |
| Προστασία από υπερτάσεις: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμοσμένο κύκλωμα μπαταρίας ιόντων λιθίου BMS επιφάνειας επιφάνειας
| Safety Features: | Over/under Voltage Protection, Over/under Temperature Protection, Short Circuit Protection |
|---|---|
| Cell Balancing: | Active/Passive |
| Μούβ: | 1 κομμάτι |
Προσαρμοσμένο Σύστημα Διαχείρισης Μπαταρίας 5S/7S/10S/15S με Συνεχές Ρεύμα 15A-20A και Προστασία Υπερβολικού Ρεύματος 120A για Πακέτο Μπαταριών Λιθίου/LiFePO4 για Σακίδιο Πλάτης
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Πάχος σκάφους: | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμό μοντέλου: | Εργαλεία/έξυπνο BMS LifePO4 5S/7S/10S/15S 15A-20A |
3S - 48S 60A-200A 108 -144V για LiFePO4 LTO Λιθιοειδείς μπαταρίες υποστηρίζει μετατροπέα και υψηλής τάσης
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
KLS 3.7 BMS: Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας λιθίου για 3s/4s/5s/7s/13s, 15A - 80A, 7s 24V 15A για μπαταρία ιόντων λιθίου 3.7V 18650
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
Σύστημα διαχείρισης μπαταριών KLS LiFePO4 & Li-Ion BMS 6S - 16S 20A - 60A 18v 24v 30v
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 0.5-4oz/1oz /2oz ή εξατομικευμένο |
| Μοντέλο: | 0.2-6mm |
Συστήματα διαχείρισης μπαταριών 13s 48v Bms για φωσφορικό λιθικό σίδηρο / Ncm
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
Εξισορρόπηση για συμπιεστή LiFePO4/LiPo/LTO: 2A - 5A, 3S - 32S Εξισορρόπηση εξισορρόπησης
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας 13s 14s 15s 16s 50a 100a 150a 200a Smart Bms 16s 48v Bms Για μπαταρία λιθίου
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |
Λιθιο BMS για 12V - 72V: Σύστημα διαχείρισης μπαταρίας 3S - 32S, 20A - 250A Lifepo4 BMS (4S 100A)
| Βασικό υλικό: | FR-4 |
|---|---|
| Δάχος χαλκού: | 1 ουγκιά |
| Μοντέλο: | 1.6mm |


